top of page

ברוכים הבאים לעולם הריקוד של ארתור מארי ישראל, המקום בו כל אחד ואחת יכולים למצוא את צעדיהם הראשונים או לשפר את כישורי הריקוד הקיימים שלהם. בית הספר שלנו, חלק מהרשת הגלובלית של ארתור מארי, הוא מוקד ללמידה, חוויה ומצוינות בתחום הריקודים הסלוניים.

 

שיעורי הריקוד בארתור מארי ישראל מתוכננים לכלל הכישורים והרמות, ממתחילים ועד מתקדמים, כאשר כל שיעור מועבר תוך שמירה על אווירה חמה, מקצועית ומזמינה. אנו מאמינים שהריקוד הוא לא רק פעילות פיזית, אלא גם אמצעי לביטוי עצמי ופיתוח חברתי. הסטודיו שלנו מציע אווירה של מצוינות ארגונית, עם דגש על פיתוח אישי וקבוצתי.

 

מעבר ללימוד ריקודים קלאסיים ולטיניים, סטודיו ארתור מארי מהווה מועדון חברים שמאפשר לתלמידים להשתתף באירועים ובמסיבות ריקוד שמתקיימות בכל רחבי העולם. השתתפות בפעילויות אלה מעניקה הזדמנות ייחודית לתרגל ולהפגין את הידע שרכשו התלמידים, במסגרת תחרותית או חברתית.

המאפיין העקרי של סטודיו לריקודים סלוניים ארתור מארי הוא הדגש על "ריקוד חברתי" - Social Dancing. ריקוד כזה מתייחס לסגנונות ריקוד שמטרתם בעיקר הנאה ואינטראקציה בין אנשים בהגדרות חברתיות כמו מסיבות, חתונות, פאבים, כנסים ועוד. לעומת ריקודים שמופיעים בהופעות או תחרויות, שם המטרה היא להדגים מיומנות ואסתטיקה ברמה גבוהה, הריקוד החברתי מתמקד בחוויה הכוללת של השתתפות והנאה משותפת.

הריקוד החברתי מאפשר למשתתפים לחוות אינטראקציה חברתית באופן טבעי וכיפי. הוא משמש ככלי לשבירת קרח, עידוד קשרים חדשים וחיזוק קשרים קיימים. בריקוד חברתי, המטרה אינה בהכרח לבצע את כל התנועות בצורה מושלמת, אלא ליהנות מהתהליך ולהתחבר לאחרים. לכן, האווירה בדרך כלל פחות פורמלית ויותר מזמינה, והמוזיקה נבחרת כך שתעודד ריקוד והנאה כללית.

סגנונות ריקוד חברתיים יכולים לכלול ריקודי זוגות כמו סלסה, סווינג, טנגו, ורומבה ועוד ואירועי הסטודיו כוללים מסיבות, מופעים מרהיבים ותחרויות נושאות מדליות וגביעים. הלימוד מתבצע ברמה הגבוהה ובדגש על מימוש יכולות התלמיד, אך בכל המקרים החשיבות היא בהנאה מהתנועה ומהחברה במועדון יחד עם שאר הרוקדים, יותר מאשר על הדיוק הטכני המירבי או התחרותיות.

 

הצוות המקצועי שלנו, המורכב ממורים בעלי ניסיון רב והכשרה ברמה גבוהה, מחויב להבטיח שכל תלמיד ותלמידה יקבלו את הכלים הדרושים להם/ן כדי להצליח ולהתקדם בעולם הריקוד. מדריכינו עוברים הכשרות מתמשכות ומשתתפים בסדנאות בינלאומיות, כדי להביא לכם את החידושים והכוריאוגרפיות המוצלחים ביותר ביותר בתחום הריקוד.

אנו מזמינים אתכם להצטרף לקהילת ארתור מארי ישראל ולחוות את המגוון העצום של ריקודים שיש להציע, מסווינג וטנגו ועד סלסה ורומבה. כל שיעור בסטודיו מספק יותר מסתם למידה - הוא מזמין אתכם לחלוק חוויות, ליצור זיכרונות ולבנות חברויות חדשות, כל זאת תוך שהוא משפר את איכות החיים שלכם דרך התנועה והביטוי האישי.

"ארתור מארי
זה יותר מריקוד
זה סגנון חיים"

בואו לרקוד אתנו ולחוות את הקסם של ריקודים סלוניים, כאשר כל פעימה וכל תנועה מעשירה את חייכם ומעצימה את רוחכם. 

בארתור מארי ישראל, אנחנו לא רק לומדים לרקוד - אנו חווים יחד חיים של ביטוי, חברה ושמחה.

שיעורי ריקוד בבית הספר הבינלאומי לריקודים סלוניים - ארתור מארי
שיעורי ריקוד בבית הספר הבינלאומי לריקודים סלוניים - ארתור מארי
שיעורי ריקוד בבית הספר הבינלאומי לריקודים סלוניים - ארתור מארי

שיעורי הריקוד שלנו

בבית הספר ארתור מארי, אנו מעמיקים בהקניית מיומנויות ריקוד ובשיפור הביטחון העצמי, תוך לקיחת חלק באירועים מרהיבים ותחרויות ריקוד בינלאומיות.
תלמידינו נהנים משיעורי ריקוד עם המורים הטובים והמקצועיים בארץ, ממועדון שחוגג את התשוקה לריקודים סלוניים.
הצטרפו לקהילה מקסימה ויצירת חברים חדשים, יחד עם חוויות בלתי נשכחות וזיכרונות יוצאי דופן!

bottom of page