top of page
ריקודים סלוניים - ארתור מארי ישראל

המורים שלנו, עם רזומה מרשים של תחרותיות ומנהיגות בתחום, אינם רק מעבירים את הידע, אלא מהווים משרים השראה וחזון בכל צעד ושעל. כולם הוכשרו בשיטה הייחודית של ארתור מארי.
כל הצוות שלנו,  הינם בעלי יכולת הדרכה גבוהה, אהבת ריקוד על כל גוניו, דוברי מספר שפות, ונבחרו בקפידה כדי להבטיח את החוויה המושלמת לכל תלמיד.

אנו מבינים ויודעים את הצורך האנושי לחיבור והבעה אישית דרך הריקוד. בעולם שבו הבדידות הפכה לאתגר מרכזי, ארתור מארי ישראל מציע מקום שבו כל אחד יכול למצוא שותף לרגעי שמחה, קסם וביטוי אמיתי של עצמו.

בית הספר שלנו לא תלמדו רק צעדים ותנועות - אנו שמים דגש על יצירת קשרים, חוויות וזיכרונות שילוו אתכם לאורך זמן ומועדון חברים שהוא בית. 

עם פילוסופיית הריקוד המעמיקה והאנושית של ארתור מארי, אנו מזמינים אתכם להצטרף אלינו לחוויית ריקוד שתעשיר את חייכם, תחזק את יכולת הריקוד שלכם ותוסיף לכם שמחה ואושר.

הסיפור של ארתור מארי

הסיפור של הרשת מתחיל עם אדם פרטי, ארתור מארי, שהתחיל את דרכו כמורה לריקוד בסטודיו קטן בניו יורק. עם זמן רב והתמדה, הוא הפך לשם נרדף לחדשנות ומצוינות בעולם הריקוד. בשנת 1925 הקים את הסטודיו הראשון שלו, ומאז המותג התרחב וכולל כיום למעלה מ-300 סניפים ב-22 מדינות.

ארתור מארי פיתח מתודולוגיות לימוד חדשות שהופכות את הלמידה לנגישה ומהנה, וכן יצר שיטות להוראת ריקוד שמותאמות לרוקדים בכל רמה. החברה שהוא יסד נחשבת לפורצת דרך בתחום הריקוד החברתי ובשילוב של תרבות הריקוד באירועים חשובים ובחיי היומיום של אנשים. 

זהותו של ארתור מארי כאיש חדשנות מובילה ורצון להנגיש את אומנות הריקוד לכלל הציבור הפכו אותו לדמות מוערכת ומוכרת בתעשיית הריקוד. המורשת שלו נמשכת גם היום, כאשר סניפי ארתור מארי ממשיכים להציע חוויות ריקוד מעשירות ומהנות, תוך שמירה על רמה גבוהה של מקצועיות וחדשנות.

את החזון לבית ספר לריקודים סלונים דרך הקמת סניף של ארתור מארי בישראל הביאה לפני כ 30 שנה מירי ראודניץ
ומאז ארתור מארי ישראל משגשגת ומהווה בית ומועדון לתלמידים שלנו. לאחרונה התרחבה הרשת בישראל ומציעה שני סניפים שמאפשרים נגישות והגעה קלה לאוהבי ריקוד מכל רחבי הארץ. סניף הדגל שלנו, סניף מרכז, ממוקם בלב רעננה, בניהולה של סשה גרינברג, והמנהל האומנותי דמיטרי (דימה) בויצ'נקו, ומשמש כבית לקהילת הרקדנים המקומית כבר שנים רבות. סניף זה נהנה ממיקום מרכזי ונגיש, המושך תלמידים רבים המעוניינים ללמוד ולהתמקצע במגוון רחב של סגנונות ריקוד. 

 

עם שנת 2024 אנו גאים לפתוח את סניף צפון, הממוקם בחיפה, עיר הפועלת כמוקד תרבותי וחברתי, ומנוהל על ידי ענת ברוך. סניף זה יאפשר לתושבי הצפון והסביבה ליהנות מההצעות הייחודיות של ארתור מארי ללא צורך בנסיעות ארוכות. הרחבת הפעילות לצפון הארץ מבטיחה שיעורים באווירה מקצועית ותומכת, עם דגש על קהילה והנאה משותפת.

 

שני הסניפים נועדו להעניק ללקוחותינו את האפשרות לפתח את מיומנויותיהם הרקדניות בסביבה מזמינה ומעוררת השראה, תוך הצעת שיעורים מגוונים, סדנאות ואירועים המתאימים לכל רמה ולכל גיל. אנו מחויבים להבטיח שכל אחד ימצא את מקומו על רחבת הריקוד, ולהפוך כל שיעור ריקוד לחוויה בלתי נשכחת.

מירי ראודניץ הקימה את סניף ארתור מארי ישראל

ארתור מארי סניף מרכז

ארתור מארי סניף צפון

אחוזה 128, רעננה

מרגלית 4, חיפה

בחירה בלימודי ריקודים סלוניים כאורח חיים מביאה עמה תועלות רבות, החל מהשיפור הגופני ועד להעצמה נפשית וחברתית, ומציעה פתח לעולם של חוויות חדשות ומעשירות. 

הצטרפו אלינו והחלו את מסע הריקודים שלכם כבר היום. 

 

נשמח לראותכם!

צוות ארתור מארי ישראל

ברוכים הבאים לארתור מארי ישראל, בית הספר הבינלאומי המוביל בישראל לריקודים סלוניים.

בית הספר הוקם בשנת 1996 כנציגות של ארגון ארתור מארי העולמי, הממלא אולמות ריקוד כיום ב 22 מדינות, עם יותר מ 300 בתי ספר לריקוד בעולם. מאז ומתמיד עמד בית הספר בחזית התרבות הריקודית בארץ, ואנו גאים להיות מובילים של הסצנה.

 

בארתור מארי ישראל, אנו מאמינים שלכל אחד יש מקום על רחבת הריקודים. ללא תלות בניסיון הקודם, גיל, רמה או פרטנר. אנו מציעים מגוון רחב של שיעורים וקורסים בריקודים סלוניים, קלאסיים ולטיניים, כל זאת תוך שמירה על איכות ללא פשרות ומקצועיות.

 

אנו מציעים לתלמידינו לא רק לימודי ריקוד באיכות הגבוהה ביותר, אלא גם להיות חלק ממועדון חברים גלובלי. השתייכות זו מעניקה לתלמידינו יוקרה, אמינות, מוניטין והזדמנות לרקוד בכל מקום בעולם. נסעתם לנופש או פגישת עבודה בארצות הברית או ברצלונה? אין סיבה שתחמיצו את שיעורי הריקוד שלכם - כרשת עולמית יש לכם כניסה לשיעורי ריקוד ומסיבות בכל בתי הספר של ארתור מארי בעולם!

ארתור מארי ישראל, בית הספר הבינלאומי המוביל בישראל לריקודים סלוניים

אודות סטודיו ארתור מארי

בית הספר הבינלאומי המוביל בישראל לריקודים סלוניים

bottom of page